VELOMET, Predaj bicyklov, lyží, servis, bmx

Haibike Winora Ghost Author Kellys Alpina Electra Kenzel Vedora Dema Lovelec
Systemy Bosch
display
Systemy Yamaha
Ghost výpredaj 2017

Ghost výpredaj 2017

Rok 2017 ešte rozhodne má čo povedať. Na začiatok leta sme pre vás pripravili veľký výpredaj skladových zásob minuloročných modelov elektrobicyklov značky Ghost.

Shimano XTR 2019

Shimano XTR 2019

Shimano je japonským gigantom, ktorý na poli cestnej cyklistike hrá jednoznačne prvú rolu. Mnohí ale túto značku poznajú aj v kategórii horských bicyklov. Práve teraz prichádza jeho štvorročný cyklus obmeny a spolu s ním dlhoočakávané zmeny.

Ghost Kato 6.9 2018

Ghost Kato 6.9 2018

Jedná sa o bike, ktorý mieri už trochu vyššie. Jeho majiteľ myslí na športovú jazdu terénom pri vyššom nájazde kilometrov, častom používaní, navyše s ambíciami navštíviť aj nejaký ten pretek, či maratón dúfajúc, že jediným obmedzením budú jeho vlastné schopnosti a nie nedostatočná odolnosť, spoľahlivosť, či jazdné vlastnosti jeho náčinia. Je možné toto všetko vtesnať do magickej hranice 1000 eur?

Ghost Kato

Ghost Kato

Jeden bike, nekonečné možnosti! Takýmto sloganom označil nemecký výrobca bicyklov Ghost svoju ľudovú radu pevných hliníkových horských bicyklov.

Ghost Square Cross 2.8

Ghost Square Cross 2.8

Ghost Square Cross je univerzálny športový bicykel s moderným mestským nadčasovým dizajnom. Cíti sa sebavedome rovnako v meste ako aj mimo neho.

Zobraziť všetky novinky
Používaním stránok prevádzkovateľa Ing.Ivan Mačík - VELOMET
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.