VELOMET, Predaj bicyklov, lyží, servis, bmx

Haibike Winora Ghost Author Kellys Alpina Electra Kenzel Vedora Dema Lovelec
Systemy Bosch
display
Systemy Yamaha
Haibike XDURO - novinky elektrobicyklov pre rok 2018

Haibike XDURO - novinky elektrobicyklov pre rok 2018

V pokračovaní článku z minulého týždňa si predstavíme kategóriu e-bikov pre náročných jazdcov s dôrazom na prekonávanie ťažkého terénu alebo dlhých vzdialeností v čo najkratšom čase.

Haibike SDURO - novinky elektrobicyklov pre rok 2018

Haibike SDURO - novinky elektrobicyklov pre rok 2018

Haibike pre nás aj tento rok pripravil množstvo modelov rozdelených celkovo do dvoch kategórií, medzi ktorými nie je problém nájsť aj ozaj zaujímavé kúsky. Ponuka elektrobicyklov je asi najširšia spomedzi konkurencie. Dnes si popri najdôležitejšich novinkách urobíme malý prehľad jednej z nich, zameranej na široké spektrum cyklistov vyhľadávajúcich nenáročný terén, či športové vyžitie.

GHOST Asket 2018

GHOST Asket 2018

Ako už názov napovedá, je to Askét medzi bikmi. Hardtail zredukovaný na podstatné veci, prispôsobený špeciálne pre ťažšie traily. Trailový kokpit, 130mm vidlica a teleskopická sedlovka sú len niektoré z vychytávok. Vyvinutý na traily, pred ktorými človek na hardtail len tak so samozrejmosťou nesadne.

Fenomén Gravel

Fenomén Gravel

Najnovšou módou alebo ak chcete trendom v oblasti hobby cyklistiky, ktorý sa snaží pretláčať čoraz väčšie množstvo značiek sú takzvané gravel / adventure bicykle. O čo ide?

DUB - nový štandard z dielne SRAM

DUB - nový štandard z dielne SRAM

Sram prednedávnom oficiálne predstavil nový štandard na poli kľúk a stredových zložení pod označením DUB (Durable Unifying Bottom Bracket).

Zobraziť všetky novinky