VELOMET, Predaj bicyklov, lyží, servis, bmx

Haibike Winora Ghost Author Kellys Alpina Electra Kenzel Vedora Dema Lapierre Lovelec
nova predajna
Lapierre Xelius SL 600 2019

Lapierre Xelius SL 600 2019

Napriek tomu, že Francúzsko je domovom veľkolepej tour a mnohých cyklistických legiend, tých dvojkolesových by ste zrátali na prstoch jednej ruky. V čele spoločností pôsobiacich v tejto krajine pokiaľ ide o úroveň WorldTour určite dnes stojí práve Lapierre. Dnes si predstavíme model Xelius SL 600, ktorý nájdete okrem eshopu aj priamo v našej predajni na Jarkovej 14 v Prešove.

Novinky Sunrace

Novinky Sunrace

Sunrace je, dá sa povedať, dnes už tradičným výrobcom cyklistických komponentov na našom trhu. Založený bol v roku 1972 na Taiwane.

Shimano Deore M6000

Shimano Deore M6000

Sada Deore M6000 z dielne japonského Shimana síce nie je žiadnou horúcou novinkou a stretnúť sa s ňou, sme mali možnosť už minulý rok, no vďaka jej popularite a tomu čo prináša je dobré si o nej čo to povedať aj v tejto dobe, obzvlášť ak na začiatku tejto sezóny plánujete kúpu svojho nového dvojkolesového spoločníka.

novinky Pirelli

novinky Pirelli

Dva roky po úspešnom vstupe do segmentu cestných a mestských bicyklov predstavil piaty najväčší výrobca pneumatík na svete novú radu, určenú pre horské bicykle.

Nová predajňa

Nová predajňa

Nová cyklistická sezóna sa spolu s príchodom jari nezadržateľne blíži. Spolu s ňou prichádza váš obľúbený prešovský bikeshop VELOMET s novými priestormi na novej adrese.

Zobraziť všetky novinky
Používaním stránok prevádzkovateľa Ing.Ivan Mačík - VELOMET
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.