VELOMET, Predaj bicyklov, lyží, servis, bmx

Haibike Winora Ghost Author Kellys Alpina Electra Kenzel Vedora Dema Lovelec
nova predajna
Nová predajňa

Nová predajňa

Nová cyklistická sezóna sa spolu s príchodom jari nezadržateľne blíži. Spolu s ňou prichádza váš obľúbený prešovský bikeshop VELOMET s novými priestormi na novej adrese.

SKI Servis

SKI Servis

Nie je nič horšie ako si pokaziť vysnívanú lyžovačku opotrebovanými alebo zle ošetrenými lyžami. Prezrite si cenník našich služieb SKI servisu...

Požičovňa lyží a vybavenia

Požičovňa lyží a vybavenia

Ak sa rozhodnete príležitostne si naplánovať výlet na svah, nechcete premýšľať nad tým, kde rozmernú výstroj počas celého roku skladovať, alebo chystáte vaše ratolesti na lyžiarsky kurz a obávate sa vysokých nákladov, nemusíte si výstroj nutne kupovať. Stačí navštíviť našu predajňu a všetko potrebné vybavenie si u nás požičať.

Požičovňa vybavenia pre lyžiarske kurzy

Požičovňa vybavenia pre lyžiarske kurzy

Okrem našej štandardnej služby požičiavania lyžiarskej výbavy pre individuálnych zákazníkov, sme schopní zapožičať výbavu aj pre lyžiarske kurzy.

S Velometom na bežky

S Velometom na bežky

Bežky sú výborným doplnkom k športovým aktivitám mimo cyklistickú sezónu. V zime by sme preto určite nemali zaspať na vavrínoch, ale snažiť sa udržať svoju aeróbnu vytrvalosť napríklad aj takýmto spôsobom - behu na lyžiach.

Zobraziť všetky novinky
Používaním stránok prevádzkovateľa Ing.Ivan Mačík - VELOMET
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.