Doprava a platba

Dodávku objednaného tovaru bude podľa dostupnosti produktov (2 - 5 pracovných dní) a prevádzkových možností predávajúceho realizované v čo najkratšom termíne. Pri tovare, ktorý nie je skladom v našich predajniach sa vami objednaný tovar objednáva u výrobcu alebo distribútora. V takomto prípade Vás vopred upozorníme e-mailom alebo telefonicky na zmenu dodacej lehoty Vášho tovaru a budete mať možnosť objednávku stornovať, prípadne zmeniť si vybratý tovar za iný. Prepravnou spoločnosťou je doba dodania do 48 hodín na Slovensku a 72 hodín do Českej republiky. Odoslanie Vašej objednávky avizujeme e-mailom, ktoré zasielame denne v čase 15:00-16:30. Pre doručení zásielky prepravnou spoločnosťou je vhodné uviesť do adresy doručenia mobilné telefónne číslo (odporúčame priamo vo formulári záväznej objednávky), aby sa vedel kuriér s vami dohodnúť na presnom čase a mieste dodania tovaru. Taktiež odporúčame uviesť adresu, na ktorej sa cez deň zdržujete, nakoľko prepravná spoločnosť vykonáva donášku spravidla počas bežného pracovného času.
 

Doprava v rámci slovenska ZADARMO!

Pozrite kde sa nachádza Váš balík


 

Spôsob platby

 • dobierka
  Vaša objednávka je zaslaná kuriérom UPS  alebo poštou na zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí.
 • bezhotovostná platba
  Objednávku môžete zaplatiť bankovým prevodom na náš účet: Všeobecná úverová banka, Prešov,číslo účtu: 1368974158/0200 (IBAN:SK6902000000001368974158. Po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet Vám zašleme objednaný tovar.
 • hotovosť pri osobnom odbere
  Tovar zaplatíte v hotovosti na predajni Velomet, Hlavná 79, Prešov pri osobnom odbere tovaru.
 • platobnou kartou pri osobnom odbere
  Tovar zaplatíte platobnou kartou na predajni Velomet, Hlavná 79, Prešov pri osobnom odbere tovaru.

Miesto odberu a spôsob dodania sú stanovené na základe objednávky kupujúceho. Za splnenie dodávky sa považuje dodanie predmetu plnenia na uvedené miesto. Súčasťou dodávky nie je montáž predmetu plnenia. Dopravu na adresu určenia zaisťuje predávajúci. Zásielka s tovarom vždy obsahuje návod na používanie výrobku, záručný list a tlačivo s obsahom dodávky. Daňový doklad /ak nebude súčasťou dodaného tovaru/ Vám zašleme dodatočne po zaplatení a odobratí tovaru. Ak sa kupujúci rozhodne pre zrušenie objednávky, je potrebné nás v tejto veci bezodkladne informovať.

 

Používaním stránok prevádzkovateľa Ing.Ivan Mačík - VELOMET
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.