Novinky

SKI Servis

SKI Servis

Nie je nič horšie ako si pokaziť vysnívanú lyžovačku opotrebovanými alebo zle ošetrenými lyžami. Prezrite si cenník našich služieb SKI servisu...

Požičovňa lyží a vybavenia

Požičovňa lyží a vybavenia

Ak sa rozhodnete príležitostne si naplánovať výlet na svah, nechcete premýšľať nad tým, kde rozmernú výstroj počas celého roku skladovať, alebo chystáte vaše ratolesti na lyžiarsky kurz a obávate sa vysokých nákladov, nemusíte si výstroj nutne kupovať. Stačí navštíviť našu predajňu a všetko potrebné vybavenie si u nás požičať.

Požičovňa vybavenia pre lyžiarske kurzy

Požičovňa vybavenia pre lyžiarske kurzy

Okrem našej štandardnej služby požičiavania lyžiarskej výbavy pre individuálnych zákazníkov, sme schopní zapožičať výbavu aj pre lyžiarske kurzy.

S Velometom na bežky

S Velometom na bežky

Bežky sú výborným doplnkom k športovým aktivitám mimo cyklistickú sezónu. V zime by sme preto určite nemali zaspať na vavrínoch, ale snažiť sa udržať svoju aeróbnu vytrvalosť napríklad aj takýmto spôsobom - behu na lyžiach.

Geometrie rámov horských bicyklov - kam smerujú?

Geometrie rámov horských bicyklov - kam smerujú?

V cyklopriemysle sa všetko neustále vyvýja a platí to aj u rámov samotných bicyklov. Pozrime sa teda na veľmi obľúbenú kategóriu tých horských s nízkymi zdvihmi, teda Cross Country.

Šťasný nový rok 2019

Šťasný nový rok 2019

Tím Velomet bikeshop Vám praje skvelý rok 2019!

Presťahovali sme sa!

Presťahovali sme sa!

Velomet zmenil priestory aj adresu. Už od 1.12.2018 nás nájdete na novej adrese: Business Centrum Jarková 14, Prešov. Naša ponuka služieb ostáva rovnaká.

Ako vybrať detské lyže?

Ako vybrať detské lyže?

Detské lyže by mali malým lyžiarom umožniť najme jednoduché ovládanie a vydržať prípadné chyby. Preto väčšina detských lyží má penové jadro a jemnejšie zakrivenie, pre ľahšie zatáčanie.

Ghost, zmeny v roku 2019

Ghost, zmeny v roku 2019

Novinky od Ghostu pre obdobie nasledujúceho roku prichádzali postupne už počas tohto, navyše niektoré modely pod označením "Mid Season" sme mali možnosť vidieť už v lete. O tých zásadných, ktoré ešte len prídu si však povieme až v tomto článku.

Nové Shimano STEPS E7000

Nové Shimano STEPS E7000

Tento rok Shimano rozširuje svoju ponuku STEPS pohonov pre E-Biky o tretí model. Kým E6000 je určený pre e-bicykle trekové prípadne mestské približovadlá a E8000 pre agresívnu jazdu na náročných a drsných trailoch, nový E7000 systém bol vyvynutý pre viac rekreačné jazdenie.

Zobraziť všetky novinky
Používaním stránok prevádzkovateľa Ing.Ivan Mačík - VELOMET
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.