Novinky

Ako vybrať detské lyže?

Ako vybrať detské lyže?

Detské lyže by mali malým lyžiarom umožniť najme jednoduché ovládanie a vydržať prípadné chyby. Preto väčšina detských lyží má penové jadro a jemnejšie zakrivenie, pre ľahšie zatáčanie.

Ghost, zmeny v roku 2019

Ghost, zmeny v roku 2019

Novinky od Ghostu pre obdobie nasledujúceho roku prichádzali postupne už počas tohto, navyše niektoré modely pod označením "Mid Season" sme mali možnosť vidieť už v lete. O tých zásadných, ktoré ešte len prídu si však povieme až v tomto článku.

Nové Shimano STEPS E7000

Nové Shimano STEPS E7000

Tento rok Shimano rozširuje svoju ponuku STEPS pohonov pre E-Biky o tretí model. Kým E6000 je určený pre e-bicykle trekové prípadne mestské približovadlá a E8000 pre agresívnu jazdu na náročných a drsných trailoch, nový E7000 systém bol vyvynutý pre viac rekreačné jazdenie.

Nový Velomet hľadá nových kolegov!

Nový Velomet hľadá nových kolegov!

Poď pracovať alebo brigádovať do Velometu - novo koncipovanej predajne s cyklistickými a športovými potrebami!

Kellys Slanger

Kellys Slanger

Kellys tento rok verejnosť prekvapil viacerými novinkami. Jednou z nich bol tento úplne nový 29 palcový trailbike postavený na kompletne karbónovom ráme s veľmi zaujímavou geometriou. Vysokozdvihové dvadsaťdeviatky sú pomerne novou kategóriou celoodpružených bicyklov, na ktorú Slovenský výrobca reaguje svojou modelovou radou Slanger.

Continental, čo nové v roku 2018?

Continental, čo nové v roku 2018?

Hmotnosť, priľnavosť, valivý odpor a odolnosť. Kľúčové vlastnosti plášťov, jedného z najdôležitejších komponentov vo vysokej miere určujúci jazdné vlastnosti bicykla. Značka Continental, ktorú samozrejme nájdete v našej predajni patrí medzi špičku v obore, na ktorú sa spoliehajú mnohí profesionáli. V roku 2018 prichádzajú viaceré zmeny, ktoré si teraz v krátkosti predstavíme.

Ghost LECTOR 2.9 Special 2018

Ghost LECTOR 2.9 Special 2018

Na sklonku sezóny 2018 vám Velomet v spolupráci so značkou Ghost prináša ponuku, ktorá sa neodmieta.

Ghost nove gravel biky

Ghost nove gravel biky

Po novoročnej novinke v podobe karbónového gravelu Violent, prichádza Ghost s ďalším rozšírením svojej ponuky cesťákov do terénu. Narozdiel od športového poňatia Violentu, výrobca tentokrát mieri do úplne inej sféry cyklistiky.

Author - zníženie cien na modely 2018

Author - zníženie cien na modely 2018

Po značkách Ghost a Kellys vám do tretice prinášame zníženie cien modelov 2018 aj od tradičného českého výrobcu bicyklov Author.

Kellys zníženie cien na modely 2018

Kellys zníženie cien na modely 2018

Po Ghoste prichádza so znižovaním cien na aktuálne modely aj slovenský Kellys a pripravuje tak pre nás ďalšiu z možností dopriať si nový kúsok z dielne tejto značky.

Zobraziť všetky novinky
Používaním stránok prevádzkovateľa Ing.Ivan Mačík - VELOMET
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.