Novinky

Kellys zníženie cien na modely 2018

Kellys zníženie cien na modely 2018

Po Ghoste prichádza so znižovaním cien na aktuálne modely aj slovenský Kellys a pripravuje tak pre nás ďalšiu z možností dopriať si nový kúsok z dielne tejto značky.

ghost znizenie cien 2018

ghost znizenie cien 2018

Ghost je parťák do všetkých podmienok, ktorý ťa rozhodne nenechá sedieť doma. Nové technológie, nabúchaný dizajn a cit pre detail. Teraz v nových cenách na vybrané modely.

Author novinky pre rok 2019

Author novinky pre rok 2019

Čas beží neúprosným tempom a na svetlo sveta sa nám pomaly pretláčajú novinky pre nadchádzajúcu sezónu. Dnes si v jednoduchosti ukážeme čo nové pre nás pripravil tradičný český výrobca bicyklov Author.

Ghost výpredaj 2017

Ghost výpredaj 2017

Rok 2017 ešte rozhodne má čo povedať. Na začiatok leta sme pre vás pripravili veľký výpredaj skladových zásob minuloročných modelov elektrobicyklov značky Ghost.

Shimano XTR 2019

Shimano XTR 2019

Shimano je japonským gigantom, ktorý na poli cestnej cyklistike hrá jednoznačne prvú rolu. Mnohí ale túto značku poznajú aj v kategórii horských bicyklov. Práve teraz prichádza jeho štvorročný cyklus obmeny a spolu s ním dlhoočakávané zmeny.

Ghost Kato 6.9 2018

Ghost Kato 6.9 2018

Jedná sa o bike, ktorý mieri už trochu vyššie. Jeho majiteľ myslí na športovú jazdu terénom pri vyššom nájazde kilometrov, častom používaní, navyše s ambíciami navštíviť aj nejaký ten pretek, či maratón dúfajúc, že jediným obmedzením budú jeho vlastné schopnosti a nie nedostatočná odolnosť, spoľahlivosť, či jazdné vlastnosti jeho náčinia. Je možné toto všetko vtesnať do magickej hranice 1000 eur?

Ghost Kato

Ghost Kato

Jeden bike, nekonečné možnosti! Takýmto sloganom označil nemecký výrobca bicyklov Ghost svoju ľudovú radu pevných hliníkových horských bicyklov.

Ghost Square Cross 2.8

Ghost Square Cross 2.8

Ghost Square Cross je univerzálny športový bicykel s moderným mestským nadčasovým dizajnom. Cíti sa sebavedome rovnako v meste ako aj mimo neho.

Ghost Lector 3.9LC 2018

Ghost Lector 3.9LC 2018

Ghost Lector. Jeden z najobľúbenejších hardtailov nie len u nás. Predstava Ghostu ako má vyzerať čistokrvný pretekársky stroj, v ktorom sa zlučuje nízka hmotnosť, tuhosť a ostré línie podtrhujúce jeho agresívny vzhľad.

Velomet pre najmenších

Velomet pre najmenších

Cyklistika nie je len o športe, je to predovšetkým sloboda. Sloboda pohybu, ktorá je pre deti tak prirodzená. Stačí si spomenúť na naše prvé "kroky" v sedle bicykla, maličké kolesá, vďaka ktorým sme mohli bez väčšej námahy pocítiť chuť rýchlosti a spoznávať nám dovtedy vzdialené susedstvá.

Zobraziť všetky novinky
Používaním stránok prevádzkovateľa Ing.Ivan Mačík - VELOMET
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.