Novinky

Kellys Slage 2018

Kellys Slage 2018

Dokonalý karbónový rám s vyladenou geometriou a pevnou osou je ľahký a pevný. Najlepší prenos energie a sedlové vzpery absorbujúce vibrácie, umožňujú každému cyklistovi jazdiť rýchlejšie a dlhšie ako kedykoľvek predtým.

Ghost Andasol Wave

Ghost Andasol Wave

Ghost tento rok prináša svoj Andasol, klasický koncept s osvedčeným pohonom. Spoľahlivý pre každodenné jazdenie a zdolávanie vzdialeností.

Kellys Theos 2018

Kellys Theos 2018

Snahou každého výrobcu bicyklov je dnes mať okrem klasických, zastúpenie aj v kategórii e-bikov. Po minuloročnej premiére Kellysu na poli Mountain, teda horských elektrobicyklov sa tento rok táto klasická slovenská značka posúva ešte o krok vpred a okrem pevného trailového Tygonu pre menej náročných sa v jej ponuke ocitajú aj dva čistokrvné AllMountain/Enduro fully s označením Theos.

Ghost HybRide 2018

Ghost HybRide 2018

Karbónové crosscountry hardtaily Lector už nejakú tú sezónu patria medzi predajné bestsellery nemeckej značky Ghost. Okrem nových farebných prevedení a mixu komponentov nám pre rok 2018 tento výrobca bicyklov prináša štyri úplne nové modely pod názvom HybRide.

Haibike XDURO - novinky elektrobicyklov pre rok 2018

Haibike XDURO - novinky elektrobicyklov pre rok 2018

V pokračovaní článku z minulého týždňa si predstavíme kategóriu e-bikov pre náročných jazdcov s dôrazom na prekonávanie ťažkého terénu alebo dlhých vzdialeností v čo najkratšom čase.

Haibike SDURO - novinky elektrobicyklov pre rok 2018

Haibike SDURO - novinky elektrobicyklov pre rok 2018

Haibike pre nás aj tento rok pripravil množstvo modelov rozdelených celkovo do dvoch kategórií, medzi ktorými nie je problém nájsť aj ozaj zaujímavé kúsky. Ponuka elektrobicyklov je asi najširšia spomedzi konkurencie. Dnes si popri najdôležitejšich novinkách urobíme malý prehľad jednej z nich, zameranej na široké spektrum cyklistov vyhľadávajúcich nenáročný terén, či športové vyžitie.

GHOST Asket 2018

GHOST Asket 2018

Ako už názov napovedá, je to Askét medzi bikmi. Hardtail zredukovaný na podstatné veci, prispôsobený špeciálne pre ťažšie traily. Trailový kokpit, 130mm vidlica a teleskopická sedlovka sú len niektoré z vychytávok. Vyvinutý na traily, pred ktorými človek na hardtail len tak so samozrejmosťou nesadne.

Fenomén Gravel

Fenomén Gravel

Najnovšou módou alebo ak chcete trendom v oblasti hobby cyklistiky, ktorý sa snaží pretláčať čoraz väčšie množstvo značiek sú takzvané gravel / adventure bicykle. O čo ide?

DUB - nový štandard z dielne SRAM

DUB - nový štandard z dielne SRAM

Sram prednedávnom oficiálne predstavil nový štandard na poli kľúk a stredových zložení pod označením DUB (Durable Unifying Bottom Bracket).

Detské odrážadlo KELLYS KITE 12

Detské odrážadlo KELLYS KITE 12

Štýlové detské odrážadlo KITE 12 je ideálnym nástrojom pre rozvíjanie pohybovej zručnosti a koordinácie, a tak dieťa rýchlejšie zvládne jazdu na dvoch kolesách.

Zobraziť všetky novinky