Novinky

Parťáci na cesty-necesty za super ceny!

Parťáci na cesty-necesty za super ceny!

Parťáci na cesty-necesty za super ceny!

Lapierre Xelius SL 600 2019

Lapierre Xelius SL 600 2019

Napriek tomu, že Francúzsko je domovom veľkolepej tour a mnohých cyklistických legiend, tých dvojkolesových by ste zrátali na prstoch jednej ruky. V čele spoločností pôsobiacich v tejto krajine pokiaľ ide o úroveň WorldTour určite dnes stojí práve Lapierre. Dnes si predstavíme model Xelius SL 600, ktorý nájdete okrem eshopu aj priamo v našej predajni na Jarkovej 14 v Prešove.

Novinky Sunrace

Novinky Sunrace

Sunrace je, dá sa povedať, dnes už tradičným výrobcom cyklistických komponentov na našom trhu. Založený bol v roku 1972 na Taiwane.

Shimano Deore M6000

Shimano Deore M6000

Sada Deore M6000 z dielne japonského Shimana síce nie je žiadnou horúcou novinkou a stretnúť sa s ňou, sme mali možnosť už minulý rok, no vďaka jej popularite a tomu čo prináša je dobré si o nej čo to povedať aj v tejto dobe, obzvlášť ak na začiatku tejto sezóny plánujete kúpu svojho nového dvojkolesového spoločníka.

novinky Pirelli

novinky Pirelli

Dva roky po úspešnom vstupe do segmentu cestných a mestských bicyklov predstavil piaty najväčší výrobca pneumatík na svete novú radu, určenú pre horské bicykle.

Nová predajňa

Nová predajňa

Nová cyklistická sezóna sa spolu s príchodom jari nezadržateľne blíži. Spolu s ňou prichádza váš obľúbený prešovský bikeshop VELOMET s novými priestormi na novej adrese.

SKI Servis

SKI Servis

Nie je nič horšie ako si pokaziť vysnívanú lyžovačku opotrebovanými alebo zle ošetrenými lyžami. Prezrite si cenník našich služieb SKI servisu...

Požičovňa lyží a vybavenia

Požičovňa lyží a vybavenia

Ak sa rozhodnete príležitostne si naplánovať výlet na svah, nechcete premýšľať nad tým, kde rozmernú výstroj počas celého roku skladovať, alebo chystáte vaše ratolesti na lyžiarsky kurz a obávate sa vysokých nákladov, nemusíte si výstroj nutne kupovať. Stačí navštíviť našu predajňu a všetko potrebné vybavenie si u nás požičať.

Požičovňa vybavenia pre lyžiarske kurzy

Požičovňa vybavenia pre lyžiarske kurzy

Okrem našej štandardnej služby požičiavania lyžiarskej výbavy pre individuálnych zákazníkov, sme schopní zapožičať výbavu aj pre lyžiarske kurzy.

S Velometom na bežky

S Velometom na bežky

Bežky sú výborným doplnkom k športovým aktivitám mimo cyklistickú sezónu. V zime by sme preto určite nemali zaspať na vavrínoch, ale snažiť sa udržať svoju aeróbnu vytrvalosť napríklad aj takýmto spôsobom - behu na lyžiach.

Zobraziť všetky novinky
Používaním stránok prevádzkovateľa Ing.Ivan Mačík - VELOMET
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.