Novinky

Zimná sezóna vo Velomete

Zimná sezóna vo Velomete

Rovnako ako každý rok, predajňa Velomet preklápa svoje jarno-jesenné cyklo-portfólio na zimné, v ktorom sa venujeme predaju, požičiavaniu a servisovaniu zimného športového vybavenia ako sú lyže, lyžiarky, lyžiarske palice, snowboardy, prilby, korčule alebo aj napríklad také hokejky či viazania na bežky.

Haibike novinky pre rok 2018

Haibike novinky pre rok 2018

Elektrobicykle nemeckej značky Haibike patria medzi to najlepšie vôbec, čo je možné na európskom trhu zohnať. Nemecká precíznosť, kvalitné komponenty odzrkadľujúce najmodernejšie trendy a nádherný dizajn sa stali charakteristickými črtami tejto značky. V dnešnom článku by sme vám ale radi predstavili klasickú produktovú radu, ktorej opomenutie popri "elektro" produkcii by bola veľká škoda. Má totiž toho veľa čo ponúknuť.

Rukavice Polednik

Rukavice Polednik

Firma Polednik bola založená v roku 1994 a od počiatku sa zaoberá vývojom a výrobou cyklistických rukavíc.

Novinky Kellys 2018 druhá časť

Novinky Kellys 2018 druhá časť

Vzhľadom k tomu, že Kellys pripravil viac noviniek než sa vošlo do predošlého článku, predstavenie krosových a elektro - noviniek dokončíme až v tom dnešnom.

Kellys novinky pre rok 2018

Kellys novinky pre rok 2018

Kellys pre nadchádzajúci rok pre nás pripravil niekoľko zaujímavých noviniek, ktoré stojí za to si predstaviť. Nejedná sa len o modely, prichádza totiž aj celkom nový systém odpruženia použitý v modeloch pre gravity disciplíny.

Veľký jesenný výpredaj

Veľký jesenný výpredaj

Ako to už býva zvykom, s blížiacim sa koncom sezóny mnohé značky prichádzajú s celoplošným znižovaním cien svojich modelov. My sme sa na sklonku sezóny rozhodli priniesť vám niečo navyše.

Novinky Ghost pre rok 2018

Novinky Ghost pre rok 2018

Zrejme najvýraznejšiu novinku, ktorú si Ghost pre rok 2018 pripravil sme si predstavili už skôr. Jedná sa o svojrázny elektro koncept HybRide. U klasiky sa Ghost snaží dopniť existujúce rady a doplniť svoj sortiment tam, kde cíti nedostatky, či medzery. Poďme si ich teda predstaviť.

okuliare Salice

okuliare Salice

Slnečné okuliare renomovanej talianskej značky Salice.

Aké MTB do 1200 eur?

Aké MTB do 1200 eur?

Aké MTB do 1200 eur, alebo čo všetko je ešte možné zohnať v októbri?

SKS Germany

SKS Germany

Nemecká firma s bohatou históriou začala svoju púť už v roku 1932 produkciou cyklistických púmp.

Zobraziť všetky novinky