Novinky

Haibike XDURO - novinky elektrobicyklov pre rok 2018

Haibike XDURO - novinky elektrobicyklov pre rok 2018

V pokračovaní článku z minulého týždňa si predstavíme kategóriu e-bikov pre náročných jazdcov s dôrazom na prekonávanie ťažkého terénu alebo dlhých vzdialeností v čo najkratšom čase.

Haibike SDURO - novinky elektrobicyklov pre rok 2018

Haibike SDURO - novinky elektrobicyklov pre rok 2018

Haibike pre nás aj tento rok pripravil množstvo modelov rozdelených celkovo do dvoch kategórií, medzi ktorými nie je problém nájsť aj ozaj zaujímavé kúsky. Ponuka elektrobicyklov je asi najširšia spomedzi konkurencie. Dnes si popri najdôležitejšich novinkách urobíme malý prehľad jednej z nich, zameranej na široké spektrum cyklistov vyhľadávajúcich nenáročný terén, či športové vyžitie.

GHOST Asket 2018

GHOST Asket 2018

Ako už názov napovedá, je to Askét medzi bikmi. Hardtail zredukovaný na podstatné veci, prispôsobený špeciálne pre ťažšie traily. Trailový kokpit, 130mm vidlica a teleskopická sedlovka sú len niektoré z vychytávok. Vyvinutý na traily, pred ktorými človek na hardtail len tak so samozrejmosťou nesadne.

Fenomén Gravel

Fenomén Gravel

Najnovšou módou alebo ak chcete trendom v oblasti hobby cyklistiky, ktorý sa snaží pretláčať čoraz väčšie množstvo značiek sú takzvané gravel / adventure bicykle. O čo ide?

DUB - nový štandard z dielne SRAM

DUB - nový štandard z dielne SRAM

Sram prednedávnom oficiálne predstavil nový štandard na poli kľúk a stredových zložení pod označením DUB (Durable Unifying Bottom Bracket).

Detské odrážadlo KELLYS KITE 12

Detské odrážadlo KELLYS KITE 12

Štýlové detské odrážadlo KITE 12 je ideálnym nástrojom pre rozvíjanie pohybovej zručnosti a koordinácie, a tak dieťa rýchlejšie zvládne jazdu na dvoch kolesách.

Zimná sezóna vo Velomete

Zimná sezóna vo Velomete

Rovnako ako každý rok, predajňa Velomet preklápa svoje jarno-jesenné cyklo-portfólio na zimné, v ktorom sa venujeme predaju, požičiavaniu a servisovaniu zimného športového vybavenia ako sú lyže, lyžiarky, lyžiarske palice, snowboardy, prilby, korčule alebo aj napríklad také hokejky či viazania na bežky.

Haibike novinky pre rok 2018

Haibike novinky pre rok 2018

Elektrobicykle nemeckej značky Haibike patria medzi to najlepšie vôbec, čo je možné na európskom trhu zohnať. Nemecká precíznosť, kvalitné komponenty odzrkadľujúce najmodernejšie trendy a nádherný dizajn sa stali charakteristickými črtami tejto značky. V dnešnom článku by sme vám ale radi predstavili klasickú produktovú radu, ktorej opomenutie popri "elektro" produkcii by bola veľká škoda. Má totiž toho veľa čo ponúknuť.

Rukavice Polednik

Rukavice Polednik

Firma Polednik bola založená v roku 1994 a od počiatku sa zaoberá vývojom a výrobou cyklistických rukavíc.

Novinky Kellys 2018 druhá časť

Novinky Kellys 2018 druhá časť

Vzhľadom k tomu, že Kellys pripravil viac noviniek než sa vošlo do predošlého článku, predstavenie krosových a elektro - noviniek dokončíme až v tom dnešnom.

Zobraziť všetky novinky
Používaním stránok prevádzkovateľa Ing.Ivan Mačík - VELOMET
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.