Novinky

Shimano XTR 2019

Shimano XTR 2019

Shimano je japonským gigantom, ktorý na poli cestnej cyklistike hrá jednoznačne prvú rolu. Mnohí ale túto značku poznajú aj v kategórii horských bicyklov. Práve teraz prichádza jeho štvorročný cyklus obmeny a spolu s ním dlhoočakávané zmeny.

Ghost Kato 6.9 2018

Ghost Kato 6.9 2018

Jedná sa o bike, ktorý mieri už trochu vyššie. Jeho majiteľ myslí na športovú jazdu terénom pri vyššom nájazde kilometrov, častom používaní, navyše s ambíciami navštíviť aj nejaký ten pretek, či maratón dúfajúc, že jediným obmedzením budú jeho vlastné schopnosti a nie nedostatočná odolnosť, spoľahlivosť, či jazdné vlastnosti jeho náčinia. Je možné toto všetko vtesnať do magickej hranice 1000 eur?

Ghost Kato

Ghost Kato

Jeden bike, nekonečné možnosti! Takýmto sloganom označil nemecký výrobca bicyklov Ghost svoju ľudovú radu pevných hliníkových horských bicyklov.

Ghost Square Cross 2.8

Ghost Square Cross 2.8

Ghost Square Cross je univerzálny športový bicykel s moderným mestským nadčasovým dizajnom. Cíti sa sebavedome rovnako v meste ako aj mimo neho.

Ghost Lector 3.9LC 2018

Ghost Lector 3.9LC 2018

Ghost Lector. Jeden z najobľúbenejších hardtailov nie len u nás. Predstava Ghostu ako má vyzerať čistokrvný pretekársky stroj, v ktorom sa zlučuje nízka hmotnosť, tuhosť a ostré línie podtrhujúce jeho agresívny vzhľad.

Velomet pre najmenších

Velomet pre najmenších

Cyklistika nie je len o športe, je to predovšetkým sloboda. Sloboda pohybu, ktorá je pre deti tak prirodzená. Stačí si spomenúť na naše prvé "kroky" v sedle bicykla, maličké kolesá, vďaka ktorým sme mohli bez väčšej námahy pocítiť chuť rýchlosti a spoznávať nám dovtedy vzdialené susedstvá.

Kellys Slage 2018

Kellys Slage 2018

Dokonalý karbónový rám s vyladenou geometriou a pevnou osou je ľahký a pevný. Najlepší prenos energie a sedlové vzpery absorbujúce vibrácie, umožňujú každému cyklistovi jazdiť rýchlejšie a dlhšie ako kedykoľvek predtým.

Ghost Andasol Wave

Ghost Andasol Wave

Ghost tento rok prináša svoj Andasol, klasický koncept s osvedčeným pohonom. Spoľahlivý pre každodenné jazdenie a zdolávanie vzdialeností.

Kellys Theos 2018

Kellys Theos 2018

Snahou každého výrobcu bicyklov je dnes mať okrem klasických, zastúpenie aj v kategórii e-bikov. Po minuloročnej premiére Kellysu na poli Mountain, teda horských elektrobicyklov sa tento rok táto klasická slovenská značka posúva ešte o krok vpred a okrem pevného trailového Tygonu pre menej náročných sa v jej ponuke ocitajú aj dva čistokrvné AllMountain/Enduro fully s označením Theos.

Ghost HybRide 2018

Ghost HybRide 2018

Karbónové crosscountry hardtaily Lector už nejakú tú sezónu patria medzi predajné bestsellery nemeckej značky Ghost. Okrem nových farebných prevedení a mixu komponentov nám pre rok 2018 tento výrobca bicyklov prináša štyri úplne nové modely pod názvom HybRide.

Zobraziť všetky novinky
Používaním stránok prevádzkovateľa Ing.Ivan Mačík - VELOMET
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.