LeGrand Elille 2 28"

E-BIKE

Francúzska elegancia...

Dámsky elektrobicykel Le Grand Elille so stredovým elektropohonom Bafang 250W

Elektrobicykle sa stávajú nielen v mestách veľmi obľúbeným dopravným prostriedkom. Rýchle presuny z bodu A do bodu B a to ekologicky a lacno. Pokiaľ si vyberiete tento elektrobicykel Le Grand Elille, tak budete zároveň brázdiť ulice miest aj so štýlom a neopozeranou eleganciou, za ktorou sa každý otočí.

Le Grand Elille je skvelý elektrobicykel s kvalitným motorom Bafang MaxDrive. Firma Bafang je známa pre svoje precízne vyrobené motory, ktoré majú nižšiu spotrebu a disponujú priemerným výkonom 250W, ale v špičke vedia zabrať veľmi silným točivým momentom až 80 Nm. A práve vďaka ich nižšej spotrebe si môžete byť istí, že tento elektrobicykel prejde skutočne mnoho kilometrov! Efektivita elektrického pohonu Maxdrive spočíva v torznom snímaní šliapania cyklistu, kde po pritlačení do pedálov systém pomôže viac než pri miernejšom tlaku v pedáloch. Preto motor flexibilne pomáha len vtedy, keď je to skutočne nutné a je veľmi šetrný. Batéria, ktorá je hneď ďalším najdôležitejším prvkom všetkých elektrobicyklov disponuje kapacitou 10,4 Ah, vďaka čomu je tento model schopný prejsť cca 70 - 100 km na jedno nabitie.

Pre vysoko komfortnú jazdu je bicykel osadený aj ďalším kvalitným vybavením ako je napríklad odpružená vidlica Suntour CR7V a odpružená sedlová trubka ZOOM, takže vás neprekvapí žiadny hrbol na ceste. Prevodovka Shimano Nexus v náboji zadného kolesa ponúkne až 7 prevodov a v spojení so zadnou a prednou brzdou typu V-brake Alloy Tektro zaručí dokonalý zážitok z jazdy bez kompromisov. To všetko je osadené na dizajnovo krásnom ráme Alloy veľkosti 48 cm. Vždy užitočné osvetlenie napájané z batérie elektrobicykla je samozrejmosťou.

Bicykel Le Grand Elille je ideálnym partnerom do víru veľkomesta, ale aj na rekreačné výlety do prírody. To predovšetkým vďaka nízkemu rámu s pohodlným nastupovaním a vzpriamenému posedu. Pokiaľ teda pátrate po podobnom bicykli, Le Grand Elille vás nesklame.

Vyberte si variant:

1 499,00 €